RSS not configured

Facebook
RSS

Jeśli dręczysz się z powodu nietypowej konstrukcji sromu lub innych partii okolic intymnych, masz trudność z osiąganiem przyjemności w pożyciu intymnym spowodowany zmianami lub uszkodzeniami widocznych na zewnątrz narządów płciowych albo, ze względów subiektywnych, masz ochotę zmienić kształt okolic płciowych – ginekologia plastyczna ma dla Ciebie szereg opcji, które w łatwy sposób rozwiążą Twoje problemy i wydatnie polepszą jakość funkcjonowania.

Aphrodite – kto powinien go stosować?

Pierwszą spośród ciekawszych propozycji ginekologii plastycznej jest użycie lasera, czyli nieinwazyjnej techniki dopochwowej. Zabieg ze stosowaniem tego lasera polecany jest w przypadku leczenia zespołu rozluźnienia pochwy, plastyki różnych elementów układu płciowego, ale też w wypadku wysiłkowego nietrzymania moczu przez kobiety. Aphrodite jest wykorzystywany również dla rozwiązania odmiennych bolączek ginekologicznych – szczegóły przeprowadzanego zabiegu i sposób jego dopasowania do indywidualnej sytuacji ustalane będą w trakcie wstępnej wizyty u ginekologa.

Efekty zabiegu potrafią przerosnąć oczekiwania, ponieważ powoduje on przywrócenie prawidłowego pH pochwy, poprawia jej wilgotność, intensyfikuje doznawanie satysfakcji seksualnej i zmniejsza bolączki powiązane z zdarzającym się nietrzymaniem moczu.

Całość leczenia jest w praktyce bezbolesna i bardzo sprawna, Etap powrotu do normalnego funkcjonowania, względem klasycznych metod jest niezwykle króciutki, a dyskomfort z tym związany – niewielki.

Polecamy:

Gabinet ginekologa Wrocław

Przebieg zabiegu

Pełen zabieg to nie więcej niż 15 minut i jest całkowicie bezbolesny. Bazuje on na włożeniu do pochwy wiązki specjalnego lasera, który wywołuje skurczenie i aktywację włókien kolagenowych. Pozwala to na wzmocnienie i utwardzenie ścianki pochwy, zmienia na prawidłowe położenie cewki moczowej oraz obkurcza macicę, a co za tym idzie – przywraca prawidłowe funkcjonowanie naszego narządu.
Rezultatem może być polepszenie jakości funkcjonowania jak również psychologicznej stabilności, a także pewności siebie.
Zaraz po zabiegu możliwy jest bezzwłoczny powrót do normalnych zadań.

Trapi Cię problem z wysiłkowym nietrzymaniem moczu, odczuwasz takie symptomy jak suchość pochwy, jej stany zapalne, ból w czasie uprawiania seksu, świąd lub palenie? Przechodzisz menopauzę i zauważasz rosnące kłopoty w czerpaniu przyjemności w stosunkach intymnych? Chcesz polepszyć estetykę okolic płciowych? Odczuwasz problem z tolerowaniem estetyki własnych miejsc intymnych? Jeśli tak to rozważ zabieg Aphrodite, jaki w kwadrans może usunąć Twoje problemy, które do tej pory wydawały się być niemożliwe do rozwiązania.

Pozostałe artykuły:

Comments are closed.

Kamerzysta Śląsk

Stosowny mechanik to taki, który naprawi nam samochód a ten ...