RSS not configured

Facebook
RSS

Czym jest hurtownia sprzętu medycznego

Komentowanie nie jest możliwe
paź - 10 - 2017
admin

Centrum zaopatrzenia medycznego to sklep, w którym każda przychodnia ochrony zdrowia – poczynając od małych gabinetów, poprzez przychodnie, aż po szpitale, ma możliwość zapewnić sobie potrzebne materiały i aparaturę, jakie używane muszą być w codziennej pracy z osobami potrzebującymi pomocy lekarskiej.

Odbiorcą towarów sprzedawanych przez sklepy zaopatrzenia medycznego są nie tylko specjaliści medycyny każdej specjalizacji, jak i położne, psycholodzy, rehabilitanci, dentyści, jak również ratownicy medyczni. Każdego centrum materiałów medycznych wspomaga w pracy zapewniając dobrej jakości, świetne materiały medyczne i wyspecjalizowane akcesoria.

Co można znaleźć w sklepie medycznym? Zaopatrzenie to produkty z wielu różnych specjalności, które obejmują nie tylko produkty tematów ogólnych, ale także środki dezynfekcyjne, akcesoria stomatologiczne, jak również sprzęt rehabilitacyjny i dla ratownictwa medycznego.

Hurtownia materiałów i sprzętu medycznego zaopatruje również diagnostykę medyczną, oferując dużą gamę odczynników i akcesoriów z zakresu diagnostyki laboratoryjnej. Wybrane z marek, których produkty są oferowane to np. Menzel Glaser, Kima i Alpha Diagnostics.

Hurtownie dla medycyny zaopatrują także centra fizjoterapii oferując stoły rehabilitacyjne, podnośniki rehabilitacyjne, asortyment hydroterapii a także wózki inwalidzkie i wiele innych.

Część sklepu zajmująca się tematyką radiologii w hurtowni ma w ofercie sprzęt dla gabinetów radiologicznych, odzież ochronną, materiały radiologiczne, kamery identyfikacyjne, jak również wywoływarki diagnostyczne.

Sprawdź ofertę
http://sklep.cezal.com.pl

Z innej strony akcesoria i sprzęt dentystyczny, który znajduje się w ofercie sklepu, obejmuje ponad osiem tysięcy towarów skierowanych do stomatologów, ortodontów i pomocy stomatologicznych. Wszystkie towary importowane są od najlepszych producentów, do których należy między innymi: Lascod, Polydentia, Microbrush. W ofercie znajduję się także firmy krajowe, twórcy następujących marek np. Poldent czy Chema.
Oferowane towary takie jak materiały jednorazowego użytku takie jak kompozyty i masy wyciskowe; materiały tymczasowe, leki, narzędzia endodontyczne jak również różnego rodzaju masy osłaniające czy akryle.

Zaprezentowany tutaj niewielki zarys oferty hurtowni zaopatrzenia medycznego to tylko wycinek wszystkiego, co można znaleźć nie tylko w sklepach stacjonarnych, jak i u przedstawicieli handlowych, i w sprzedaży online.

Comments are closed.

medycyna pracy piła

Nie ulega jakiejkolwiek niepewności, że choroba nieodłącznie łączy się z ...